Diagnostyka

Transport towarowy

seriws pojazdów

komunikacja miejska

Biuletyn informacyjny







 

Smart Art Wieluń

Tabliczki przystankowe PDF Drukuj Email

Tablica dworcowa PKS Wieluń ul. STASZICA49 (Nowy Dworzec)

PKS Wieluń Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 01.02.2015
ul. Traugutta 98-300 Wieluń
TEL. 43 8434393
WIELUŃ D.A./STASZICA 49
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek przez Godziny odjazdu
BEŁCHATÓW Osjaków 23:36 7cx[1]
Szczerców
BIELSKO BIAŁA Częstochowa 07:46 5-1cP[18
Katowice
BIENIEC Pątnów 07:40 S
BIENIEC Mały Mierzyce 12:20 Dmz
BIENIEC Mały Przywóz 17:30 Dmz
Łaszew
BIENIEC Mały Wierzchlas 14:25 S
Mierzyce
BUSKO ZDRÓJ Częstochowa 10:55 bP[23[15
CHOTÓW Mokrsko 15:35 S
CZASTARY Parcice 17:30 Dmz
CZERNICE Masłowice 15:45 S
Bębnów
CZĘSTOCHOWA Działoszyn 07:40 dn[3]
Miedźno
DROBNICE Osjaków 15:40 S
DZIAŁOSZYN Dzietrzniki 12:10 S
Załęcze Małe
DZIAŁOSZYN Krzeczów 15:55 Dmz[3]
DZIETRZKOWICE Mokrsko 17:30 Dmz
Skomlin
DZIETRZNIKI Pątnów 17:45 Dmz
GDYNIA Sieradz 22:15 LP[33
Toruń
GNIEZNO Kalisz 18:20 5-7dn[24
GOLA Skomlin 14:20 Dmz
Ludwinów 15:45 S
GRZYB Świątkowice 14:50 S
Klonowa
JELENIA GÓRA Wrocław 12:30 bP[23[15
JULIANPOL Pątnów 14:25 S
Rudniki
KAMION Kamionka 06:20 dnK
14:20 dnK
22:20 dnK
KAMION Przywóz 15:40 Dmz
19:30 Dmz
KATOWICE Częstochowa 09:15 bnP[10
KLONOWA Świątkowice 11:30 Dmz
13:40 S
14:50 Fm
16:00 Dmz
20:00 Dmz
KLONOWA Świątkowice 06:20 dnK
Lututów 14:20 dnK
22:20 dnK
KŁODZKO Wrocław 02:57 bP[13
KOCHLEW Krzeczów 06:40 S
KOLONIA BIENIEC Kamionka 15:35 S
Mierzyce
KOŁOBRZEG Gniezno 00:25 LP[16
KOŁOBRZEG Poznań 22:00 anP[31
KOMORNIKI Ożarów 11:30 Dmz
KONIN Sieradz 13:45 dfP
KONOPNICA Nowa Wieś 17:40 Dmz
KONOPNICA Wielgie 10:50 S
14:50 S
15:35 Dmz
16:30 S
18:20 Dmz
KRAKÓW Częstochowa 09:25 5-7dn[24
KRAKÓW Częstochowa 06:00 dwV
Zawiercie
KRZECZÓW Wierzchlas 06:20 +K
14:20 +K
14:20 CdnK
22:20 +K
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 01:55 5-1(P1P[14
12:50 bP[19
LUTUTÓW Huta 10:30 S
12:40 S
LUTUTÓW Łyskornia 12:00 Dmz
Walichnowy 18:30 Dmz
LUTUTÓW Niemierzyn 06:45 S
Huta
LUTUTÓW Świątkowice 07:00 S
09:50 S
ŁAGIEWNIKI 01 06:55 S
ŁAGIEWNIKI 01 Staw 06:20 dnK
14:20 dnK
22:20 dnK
ŁÓDŹ Działoszyn 06:10 En
Widawa 11:20 Dmz
ŁÓDŹ Osjaków 08:20 b
Konopnica
ŁÓDŹ Osjaków 12:00 Bbnz
Rychłocice 17:20 7#$
ŁÓDŹ Rychłocice 05:10 Dmz
Widawa 06:34 Dmz
06:40 Dmz
06:40 Cb
07:10 Dmz
10:20 E[9]
13:00 b
16:30 5,7d$z
ŁÓDŹ Sieradz 17:15 bP[9]
ŁYSKORNIA Biała Druga 09:00 Dmz
MŁYNISKO Biała Druga 06:30 S
14:40 S
MŁYNISKO Kurów 06:20 dnK
06:20 CdnK
14:20 dnK
14:20 CdnK
22:20 dnK
22:20 CdnK
MOKRSKO Chotów 07:25 S
13:30 S
NIŻANKOWICE Wierzchlas 15:15
Przywóz
OKALEW Niemierzyn 15:45 S
Huta
OKALEW Nietuszyna 14:40 S
Huta
OPOLE Praszka 07:30 1,5mzV
Kluczbork 12:00 SV[6]
17:30 dnYV
OPOLE Praszka 10:05 bP[9]
Olesno 17:10 7#$V
OSJAKÓW 07:50 Fm
OSTRÓWEK Niemierzyn 06:30 S
07:45 Dmz
10:00 S
OŻARÓW Komorniki 14:30 S
PAJĘCZNO Dzietrzniki 09:50 S
Załęcze Małe 11:00 S
PAJĘCZNO Krzeczów 06:20 EmzK
Działoszyn 06:40 Fm
09:40 Dmz
14:20 EmzK
14:40 S
15:30 Dmz
17:20 Dmz
19:30 Dmz
22:20 EmzK
PAJĘCZNO Osjaków 10:10 Dmz
PARCICE Młynisko 06:20 Fm
14:20 Fm
22:20 Dmz
PIOTRKÓW TRYB. Bełchatów 16:25 cP[12
23:42 cnP[12
POBIEROWO Ostrów Wielkopolski 23:00 6-7dny
Szczecin
PRASZKA Chotów 06:55 S.
Kik
PRASZKA Chotów 10:30 Dmz
Komorniki
PRASZKA Gana 06:35 S.
13:00 S.
PRASZKA Mokrsko 06:35 S.
Komorniki 12:50 S.
PRASZKA Wierzbie 13:00 S.
14:40 S.
15:35 S
19:30 Dmz
PRASZKA Wierzbie 06:20 dnK
Ożarów 22:20 dnK
PRZYWÓZ Wierzchlas 08:20 Dmz
Toporów 11:00 Dmz
RADOM Piotrków Trybunalski 12:05 dfP[14
22:27 5-1(P2P[14
22:27 5,7df[14
RADOMSKO Pajęczno 18:05 dhw
RADOSZEWICE Osjaków 06:20 dnK
13:50 S
14:20 dnK
15:40 Fm
20:20 dnK
22:20 dnK
ROSOSZ Łyskornia 15:35 S
Naramice
RUDNIKI Bieniec 06:20 dnK
14:20 dnK
22:20 dnK
RUDNIKI Pątnów 15:40 S
20:00 Dmz
SANOK Częstochowa 05:10 LP[16
Busko-Zdrój
SIEMKOWICE Krzeczów 14:35 S
Mokre
SIEMKOWICE Osjaków 14:40 S
SIERADZ Okalew 14:10 S
Złoczew 15:35 Dmz
SIERADZ Złoczew 07:10 Dmz
07:16 Dmz[3]
08:00 Fm
08:00 S
15:05 dn[3]
20:05 djP[3]
SKOMLIN Chotów 06:20 dnK
14:20 dnK
22:20 dnK
SKOMLIN Mokrsko 20:20 Dmz
SKOMLIN Mokrsko 16:40 S
Walenczyzna
SKOMLIN Wróblew 15:40 S
16:10 Fm
STAWEK Gromadzice 06:10 dnK
STROBIN Wielgie 06:20 dnK
Konopnica 14:20 dnK
22:20 dnK
SZKLARSKA POR. Wieruszów 02:20 cP[19
Wrocław
TOMASZÓW LUB. Piotrków Trybunalski 00:47 dP[13
Radom
TOMASZÓW MAZ. Bełchatów 19:10 bP[17
TOPLIN Mokrsko 06:20 dnK
14:20 dnK
14:20 CdnK
22:20 dnK
TRĘBACZEW Krzeczów 12:45 S
Działoszyn 12:45 S
TUREK Sieradz 16:59 5-1c[18P
USTKA Toruń 02:25 diP[29
WARSZAWA Bełchatów 02:20 cP[19
06:00 bP
14:35 bP[19
17:00 7e#$
WIDAWA Działoszyn 06:10 En
11:20 Dmz
WIELGIE Czernice 11:50 DmzK
Bębnów
WIELUŃ 07:25 S
WIELUŃ Biała Druga 14:40 S
WIELUŃ Biała Druga 06:45 S
Walichnowy 13:50 S
WIELUŃ Czarnożyły 13:40 S
Złoczew
WIELUŃ Czernice 06:20 S
Czernice
WIELUŃ Gromadzice 05:15 dnK
13:15 dnK
14:10 dnK
21:15 dnK
22:10 dnK
WIELUŃ Parcice 14:20 S
Walichnowy 15:30 S
WIELUŃ Siemkowice 16:30 S
Działoszyn
WIELUŃ Sieniec 13:35 S5
WIELUŃ Walichnowy 06:25 S
Parcice
WIERUSZÓW Młynisko 06:20 S
Bolesławiec 09:00 S
12:00 Dmz
WIERUSZÓW Mokrsko 07:35 Dmz
Skomlin 11:50 Dmz
WIERUSZÓW Walichnowy 04:40 Dmz
05:30 S
07:50 Dmz
10:50 Dmz
12:50 Dmz
14:30 Dmz
15:30 Dmz
16:40 Dmz
WIERZBIE Chotów 15:50 Dmz
Komorniki
WIERZBIE Mokrsko 08:30 S
Komorniki
WIKTORÓW Biała Druga 06:20 dnK
14:20 dnK
22:20 dnK
WISŁA Częstochowa 01:30 dnP[29
WOLA WIĄZOWA Osjaków 16:00 S
Kiełczygłówek
WROCŁAW Skomlin 06:55 EV
Kępno 10:00 bV
14:10 bnV
WROCŁAW Wieruszów 01:55 6,1df[14
06:10 dwV
07:50 cP[12
08:53 dhw
11:00 bP[17
15:45 bnP[14
16:00 7#$V
17:03 cnP[12
17:50 7cx[1]
19:00 7u#$
WROŃSKO Nowa Wieś 13:00 S
15:30 S
WROŃSKO Nowa Wieś 10:40 Dmz
Krzętle 14:50 S
ZAKOPANE Częstochowa 23:05 LP[33
ZAKOPANE Częstochowa 11:55 dhP[3]
Bytom
ZAKOPANE Częstochowa 01:00 dP[31
Kraków 04:00 5-6dn
ZAŁĘCZE MAŁE Dzietrzniki 08:10 Fm
12:10 Fm
16:20 Dmz
ZAŁĘCZE MAŁE Kadłub 14:50 S
Grębień 15:30 S
ZŁOCZEW 19:10 Dmz
ZŁOCZEW Ostrówek 06:20 dnK
11:50 Dmz
14:20 dnK
16:40 Dmz
22:20 dnK
OZNACZENIA KURSÓW
# - nie kursuje 27 XII
$ - nie kursuje 3 I, 5IV
(P1 - kursuje w okresie od 1 maja do 29 września
(P2 - kursuje w okresie od 2 maja do 30 września
[1] - PPKS BEŁCHATÓW 98-400 ul.Przemysłowa 2 TEL 446333727
[10 - PKS S.A.KONIN 62-510 UL.ZAKŁADOWA 4 TEL.632422011
[12 - PKS MŁAWA 06-500 ul.Stefana Roweckiego "Grota" TEL.236543546
[13 - PPKS PUŁAWY 24-100 ul.Dęblińska 7 TEL.818863415
[14 - PPKS RADOM 26-600 UL.1905 ROKU 47 TEL.483621153 do 56
[15 - PKS Sp. z o.o. RADOMSKO, ul. Krszewskiego tel. 44 6832011
[16 - VEOLIA TRANSPORT BIESZCZADY Sp. z o.o. 38-500 SANOK
[17 - PKS TOMASZÓW MAZ.Sp. z o.o.97-200 ul.Mościckiego35 (447244151)
[18 - PPKS TUREK 62-700 UL.W MILEWSKIEGO 9 TEL.632803233
[19 - PPKS WARSZAWA 02-305 Al. Jerozolimskie 144 TEL.228224811
[23 - PKS Sp .z o.o JELENIA GÓRA 58-500 ul.Obrońców Pokoju 1b (756422101)
[24 - PKS GNIEZNO Sp. z o.o.62-200 ul. Kolejowa 2 tel 61 4265591
[29 - PKS BYTÓW SA 77-100 BYTÓW TEL 598223421
[3] - PKS SIERADZ Sp. z o.o. 98-200 ul.Wojska Polskiego 63 TEL 438266311
[31 - "TELESFOR" Sp. J 32-740 ŁAPANÓW, Kobylec 91
[33 - Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa - Grodztwo 40a - 88-153 Kruszwica
[6] - PKS OPOLE S.A. 45-348 ul.Rodziewiczówny 1 TEL.774537416
[9] - PKS ŁÓDŹ Sp. z o.o. 91-729 ul.Smutna 28 TEL.426780855
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1,5 - kursuje w poniedziałki i piątki
5 - kursuje w piątki
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki
5-6 - kursuje w piątki i soboty
5-7 - kursuje w piątki, soboty i niedziele
6,1 - kursuje w soboty i poniedziałki
6-7 - kursuje w soboty i niedziele
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII, 02.V, piatek po Bożym Ciele
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje 2 stycznia
h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 XII
i - nie kursuje 2 I, dzień po Wielkanocy i 27 XII
j - nie kursuje we wtorek po Wielkanocy i 27 XII
K - KORONA - inf.o kursowaniu na dw. autob. i na stronie internetowej pks-wielun.pl
L - kursuje w okresie ferii letnich
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S. - kursuje w dni nauki szkolnej
ś - kursuje od 1 IX do 30 IV
u - kursuje od 1 X do 15 VI
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje w II Dzień Wielkanocy
Y - Nie kursuje 1 listopada
y - w roku szkolnym kursuje do Gryfic
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz 2.V
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne