Diagnostyka

seriws pojazdów

komunikacja miejska

Biuletyn informacyjny







 

Tabliczki przystankowe PDF Drukuj Email

Tablica dworcowa PKS Wieluń ul. STASZICA49 (Nowy Dworzec)

 

PKS Wieluń Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 01.05.2016
ul. Traugutta 98-300 Wieluń
TEL. 43 8434393
Wieluń D.A/ STASZICA 49
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek przez Godziny odjazdu
BEŁCHATÓW Osjaków 23:36 3 7cx[1]
Szczerców
BIENIEC 49 02 Pątnów 13:30 11 S 14:20 11 S
BIENIEC Mały Mierzyce 12:20 9 Dmz
BIENIEC Mały Przywóz 17:30 9 Dmz
Łaszew
BIENIEC Mały Wierzchlas 15:00 9 S
Mierzyce
BOLESŁAWIEC Skomlin 14:20 7 Dmz
Ludwinów
CZASTARY Parcice 14:20 10 S 15:35 10 S
17:30 10 Dmz
CZERNICE Masłowice 15:45 6 S
Bębnów
CZĘSTOCHOWA Działoszyn 07:40 5 dn[3]
Miedźno
DROBNICE Osjaków 15:40 6 S
DZIAŁOSZYN Dzietrzniki 12:10 11 S
Załęcze Małe
DZIAŁOSZYN Krzeczów 15:55 5 Dąz[3]
DZIAŁOSZYN Krzeczów 12:45 5 S 14:50 5 S
Działoszyn
DZIETRZK, wieś Mokrsko 11:50 7 Dmz
Skomlin
DZIETRZKOWICE Mokrsko 17:30 7 Dmz
Skomlin
DZIETRZNIKI Pątnów 17:45 11 Dmz
GOLA Skomlin 15:45 7 S
Ludwinów
GRYFICE D.A. Ostrów Wielkopolski 23:00 3 7dne
Szczecin
GRZYB Świątkowice 14:50 8 S
Klonowa
KAMION Kamionka 06:20 9 dnK 14:20 9 dnK
22:20 9 dnK
KAMION Przywóz 15:40 9 Dmz 19:30 9 Dmz
KAMIONKA,55/56 07:20 11 S
KATOWICE Częstochowa 09:15 2 bnP[10
KLONOWA Świątkowice 08:00 8 S 11:30 8 Dmz
13:50 8 S 14:50 8 Fm
16:00 8 Dmz
KŁODZKO Wrocław 02:57 2 bP[13
KOCHLEW Krzeczów 06:40 5 S
KOLONIA BIENIEC Kamionka 15:35 9 S
Mierzyce
KOŁOBRZEG Gniezno 00:25 3 LP[16
KOŁOBRZEG Poznań 22:00 3 anP[31
KONIN Sieradz 13:45 3 dfP[10
KONOPNICA Nowa Wieś 17:45 6 Dmz
KONOPNICA Wielgie 14:50 6 S 15:35 6 Dmz
16:30 6 S 18:20 6 Fm
KRAKÓW Częstochowa 06:00 2 dwV
Zawiercie
KRZECZÓW Wierzchlas 06:20 5 +K 14:20 5 +K
14:20 5 CdnK 22:20 5 +K
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 12:40 2 bP[19
LUTUTÓW Biała Druga 06:35 1 S
Walichnowy
LUTUTÓW Huta 12:40 8 S
LUTUTÓW Łyskornia 18:30 1 Dmz
Walichnowy
LUTUTÓW Niemierzyn 06:30 8 S
Huta
LUTUTÓW Świątkowice 09:50 8 S
ŁAGIEWNIKI 01 Staw 06:20 2 dnK 14:20 2 dnK
22:20 2 dnK
ŁÓDŹ Działoszyn 06:10 5 D 11:20 5 Dmz
Widawa
ŁÓDŹ Osjaków 08:20 4 b
Konopnica
ŁÓDŹ Osjaków 12:00 4 Bbwz 17:20 4 7b
Rychłocice
ŁÓDŹ Rychłocice 05:10 4 Dmz 06:40 4 Dmz
Widawa 06:40 4 Cb 07:10 4 Dmz
10:20 4 E[9] 13:00 4 b
16:30 4 5,7dfz
ŁÓDŹ Sieradz 17:15 4 bP[9]
ŁYSKORNIA Biała Druga 09:00 1 Dmz
MŁYNISKO Biała Druga 06:30 1 S 14:40 1 S
MŁYNISKO Kurów 06:20 10 dnK 06:20 10 CdnK
14:20 10 dnK 14:20 10 CdnK
22:20 10 dnK 22:20 10 CdnK
MOKRSKO 07:30 7 S
MOKRSKO Chotów 07:30 10 S 13:30 10 S
NIŻANKOWICE Wierzchlas 15:40 9 Dmz
Przywóz
OKALEW Niemierzyn 15:45 8 Dmz
Huta
OKALEW Nietuszyna 14:40 8 S
Huta
OPOLE Kluczbork 12:00 4 SV[6]
OPOLE Olesno 16:50 4 dnY[6]
Kluczbork
OPOLE Praszka 07:30 4 1,5$zV
Kluczbork
OPOLE Praszka 10:05 4 bP[9] 17:10 4 7bfV
Olesno
OSJAKÓW 07:50 6 Fm
OSTRÓWEK Niemierzyn 07:45 8 Fm 10:00 8 S
OŻARÓW Komorniki 14:30 7 S
PAJĘCZNO Dzietrzniki 09:50 11 S 11:00 11 S
Załęcze Małe
PAJĘCZNO Krzeczów 06:20 5 EmzK 06:40 5 Fm
Działoszyn 09:40 5 Dmz 14:20 5 EmzK
15:30 5 Dmz 17:20 5 Dmz
19:30 5 Dmz 22:20 5 EmzK
PAJĘCZNO Osjaków 10:10 6 Dmz
PARCICE Młynisko 06:20 10 Fm 14:20 10 Fm
22:20 10 Dmz
POBIEROWO Ostrów Wielkopolski 23:00 3 6-7dnL
Szczecin
PRASZKA Chotów 06:55 10 S.
Kik
PRASZKA Chotów 10:30 10 Dmz
Komorniki
PRASZKA Gana 06:35 11 S. 13:00 11 S.
PRASZKA Mokrsko 06:35 7 S. 12:50 7 S.
Komorniki
PRASZKA Wierzbie 14:40 4 S. 15:35 4 S
19:30 4 Dmz
PRASZKA Wierzbie 06:20 4 dnK 22:20 4 dnK
Ożarów
PRZYWÓZ Wierzchlas 08:20 9 Dmz 11:00 9 Dmz
Toporów
RADOM Piotrków Trybunalski 12:05 3 L[14 22:27 3 5,7ez[14
RADOMSKO Pajęczno 18:05 3 dhw[15
RADOSZEWICE Osjaków 06:20 6 dnK 13:50 6 S
14:20 6 dnK 15:40 6 Fm
20:20 6 dnK 22:20 6 dnK
ROSOSZ Łyskornia 15:35 1 S
Naramice
RUDNIKI Bieniec 06:20 11 dnK 14:20 11 dnK
22:20 11 dnK
RUDNIKI Pątnów 15:40 11 S 20:00 11 Dmz
SANOK Częstochowa 05:10 3 LP[16
Busko-Zdrój
SIEMKOWICE Osjaków 14:40 6 S
SIERADZ Okalew 14:10 8 S
Złoczew
SIERADZ Złoczew 07:10 8 Dmz 07:16 8 Dąz[3]
08:00 8 Dmz 15:05 8 dn[3]
SKOMLIN Chotów 06:20 1 dnK 14:20 1 dnK
22:20 1 dnK
SKOMLIN Mokrsko 20:20 7 Dmz
SKOMLIN Mokrsko 16:40 7 S
Walenczyzna
SKOMLIN Wróblew 15:40 7 S 16:10 7 Fm
STAWEK Czarnożyły 12:30 8 S
STROBIN Wielgie 06:20 6 dnK 14:20 6 dnK
Konopnica 22:20 6 dnK
SZKLARSKA POR. Wieruszów 02:20 2 cP[19
Wrocław
TOMASZÓW MAZ. Bełchatów 19:10 3 bP[17
TOPLIN Mokrsko 06:20 7 dnK 14:20 7 CdnK
14:20 7 dnK 22:20 7 dnK
USTKA Toruń 02:25 3 diP[29
WALICHNOWY,skrz Walichnowy 16:40 1 Dmz
WARSZAWA Bełchatów 02:20 3 cP[19 06:00 3 bP
07:40 3 bn[12 14:25 3 bP[19
WIDAWA Działoszyn 06:10 5 D 11:20 5 Dmz
WIELGIE Czernice 11:50 6 S
Bębnów
Wieluń DA 07:35 1 S
Wieluń DA Biała Druga 14:40 1 S
Wieluń DA Czarnożyły 13:40 8 S
Złoczew
Wieluń DA Czernice 06:20 6 S
Czernice
Wieluń DA Gromadzice 13:15 8 dnK
Wieluń DA Siemkowice 16:30 5 S
Działoszyn
Wieluń DA Walichnowy 06:25 1 S
Parcice
WIERUSZÓW Młynisko 06:20 10 S 09:00 10 S
Bolesławiec 12:00 10 Dmz
WIERUSZÓW Walichnowy 04:40 1 Dmz 05:30 1 S
07:50 1 Dmz 10:50 1 Dmz
12:50 1 Dmz 14:30 1 Dmz
15:30 1 Dmz
WIERZBIE Chotów 15:50 10 Dmz
Komorniki
WIERZBIE Mokrsko 08:30 7 S
Komorniki
WIKTORÓW Biała Druga 06:20 3 dnK 14:20 3 dnK
22:20 3 dnK
WISŁA Częstochowa 01:30 2 dnP[29
WOLA WIĄZOWA Osjaków 16:00 6 S
Kiełczygłówek
WÓJCIN Mokrsko 07:30 7 Fm
Skomlin
WROCŁAW Skomlin 06:55 2 EV 10:00 2 bwV
Kępno 14:10 2 bnwV
WROCŁAW Wieruszów 06:10 2 dwnz 08:53 2 dhw[15
11:00 2 bP[17 15:45 2 bz5,7[14
16:00 2 7bfV 17:05 2 bn[12
17:50 2 7cx[1]
WROŃSKO Nowa Wieś 13:00 6 S
WROŃSKO Nowa Wieś 10:40 5 Dmz 15:30 6 S
Krzętle
ZAKOPANE Częstochowa 01:00 2 dP[31 04:00 2 5-6dnL
Kraków 04:00 2 6dne
ZAŁĘCZE MAŁE Dzietrzniki 08:10 11 Fm 12:10 11 Fm
16:00 11 Dmz
ZAŁĘCZE MAŁE Kadłub 14:50 11 S
Grębień
ZAMOŚĆ Piotrków Trybunalski 00:47 3 dP[13
Radom
ZŁOCZEW 19:10 8 Dmz
ZŁOCZEW Ostrówek 06:20 8 dnK 11:50 8 Dmz
14:20 8 dnK 16:40 8 Dmz
22:20 8 dnK
OZNACZENIA KURSÓW
$ - nie kursuje 6 I; 1 V
[1] - PPKS BEŁCHATÓW 98-400 ul.Przemysłowa 2 TEL 446333727
[10 - PKS S.A.KONIN 62-510 UL.ZAKŁADOWA 4 TEL.632422011
[12 - PKS MŁAWA 06-500 ul.Stefana Roweckiego "Grota" TEL.236543546
[13 - Rago Sp. z o.o. 21-146 Jeziorzany ul. Rynek 1
[14 - PPKS RADOM 26-600 UL.1905 ROKU 47 TEL.483621153 do 56
[15 - PKS Sp. z o.o. RADOMSKO, ul. Krszewskiego tel. 44 6832011
[16 - VEOLIA TRANSPORT BIESZCZADY Sp. z o.o. 38-500 SANOK
[17 - PKS TOMASZÓW MAZ.Sp. z o.o.97-200 ul.Mościckiego35 (447244151)
[19 - PPKS WARSZAWA 02-305 Al. Jerozolimskie 144 TEL.228224811
[29 - PKS BYTÓW SA 77-100 BYTÓW TEL 598223421
[3] - PKS SIERADZ Sp. z o.o. 98-200 ul.Wojska Polskiego 63 TEL 438266311
[31 - "TELESFOR" Sp. J 32-740 ŁAPANÓW, Kobylec 91
[6] - PKS OPOLE S.A. 45-348 ul.Rodziewiczówny 1 TEL.774537416
[9] - PKS ŁÓDŹ Sp. z o.o. 91-729 ul.Smutna 28 TEL.426780855
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1,5 - kursuje w poniedziałki i piątki z wyjątkiem dni wolnych od pracy
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-6 - kursuje w piątki i soboty
6 - kursuje w soboty
6-7 - kursuje w soboty i niedziele
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII
ą - Nie kursuje 31X
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje 30 IV
h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 XII
i - nie kursuje 2 I, dzień po Wielkanocy i 27 XII
K - KORONA - inf.o kursowaniu na dw. autob. i na stronie internetowej pks-wielun.pl
L - kursuje w okresie ferii letnich
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S. - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje w II Dzień Wielkanocy
Y - Nie kursuje 1 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,oraz 2 V