Diagnostyka

seriws pojazdów

komunikacja miejska

Biuletyn informacyjny







 

Tabliczki przystankowe PDF Drukuj Email

Tablica dworcowa PKS Wieluń ul. STASZICA49 (Nowy Dworzec)

 

PKS Wieluń Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 01.11.2015
ul. Traugutta 98-300 Wieluń
TEL. 43 8434393
WIELUŃ D.A./STASZICA 49
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
BEŁCHATÓW Osjaków 23:36 3 7cx[1]
Szczerców
BIELSKO BIAŁA Częstochowa 07:46 2 5-1LP
Katowice
BIENIEC 49 02 07:35 0 S
BIENIEC 49 02 Pątnów 13:30 11 S 14:20 11 S
BIENIEC Mały Mierzyce 12:20 9 Dmz
BIENIEC Mały Mierzyce 12:20 0 Dmz
Łaszew
BIENIEC Mały Przywóz 17:30 0 Dmz
BIENIEC Mały Przywóz 17:30 9 Dmz
Łaszew
BIENIEC Mały Wierzchlas 15:00 0 S 15:00 9 S
Mierzyce
BOLESŁAWIEC Skomlin 14:20 7 Dmz 14:20 13 Dmz
Ludwinów
CZASTARY Parcice 14:20 1 S 14:20 10 S
15:30 1 S 15:35 10 S
17:30 10 Dmz
CZERNICE Masłowice 15:45 6 S
Bębnów
CZĘSTOCHOWA Działoszyn 07:40 5 dn[3]
Miedźno
DROBNICE Osjaków 06:30 5 S 15:40 6 S
DZIAŁOSZYN 12:45 5 S
DZIAŁOSZYN Dzietrzniki 12:10 11 S
Załęcze Małe
DZIAŁOSZYN Krzeczów 15:55 5 Dmz[3]
DZIAŁOSZYN Krzeczów 12:45 5 S 14:50 0 S
Działoszyn 14:50 5 S
DZIAŁOSZYN Załęcze Małe 12:10 0 S
Parzymiechy
DZIETRZK, wieś Mokrsko 11:50 7 Dmz
Skomlin
DZIETRZK, wieś Skomlin 11:50 7 Dmz
DZIETRZKOWICE Mokrsko 17:30 7 Dmz
Skomlin
DZIETRZKOWICE Skomlin 17:30 13 Dmz
DZIETRZNIKI Pątnów 17:45 11 Dmz
DZIETRZNIKI OSP 17:45 0 Dmz
GDYNIA Sieradz 22:15 3 LP[33
Toruń
GNIEZNO Kalisz 18:20 3 5-7dn[24
GOLA Skomlin 15:45 7 S
Ludwinów
GRZYB Świątkowice 14:50 8 S
Klonowa
GRZYB Świątkowice 14:50 8 S
Lututów
JULIANPOL - 43- Pątnów 14:20 0 S
Rudniki
KAMION Kamionka 06:20 9 dnK 14:20 9 dnK
22:20 9 dnK
KAMION Przywóz 15:40 9 Dmz 19:30 0 Dmz
19:30 9 Dmz
KAMIONKA,55/56 07:20 11 S
KATOWICE Częstochowa 09:15 2 bnP[10
KLONOWA Świątkowice 08:00 8 S 11:30 8 Dmz
13:50 8 S 14:50 8 Fm
16:00 8 Dmz
KLONOWA Świątkowice 08:00 5 S 11:30 8 Dmz
Lututów 13:50 8 S 14:50 8 Fm
16:00 8 Dmz
KŁODZKO Wrocław 02:57 2 bP[13
KOCHLEW Krzeczów 06:40 5 S
KOLONIA BIENIEC Kamionka 15:35 9 S
Mierzyce
KOLONIA BIENIEC Mierzyce 15:35 0 S
KOŁOBRZEG Gniezno 00:25 3 LP[16
KOŁOBRZEG Poznań 22:00 3 anP[31
KONIN Sieradz 13:45 3 dfP
KONOPNICA Nowa Wieś 17:40 6 Dmz 17:45 6 Dmz
KONOPNICA Wielgie 14:50 6 S 15:35 6 Dmz
16:30 6 S 18:20 6 Fm
KRAKÓW Częstochowa 09:25 2 5-7dn[24
KRAKÓW Częstochowa 06:00 2 dwV
Zawiercie
KRZECZÓW Wierzchlas 06:20 5 +K 14:20 5 +K
14:20 5 CdnK 22:20 5 +K
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 12:50 2 bP[19
LUTUTÓW Biała Druga 06:45 1 S
Walichnowy
LUTUTÓW Huta 12:40 8 S
LUTUTÓW Łyskornia 18:30 1 Dmz
Walichnowy
LUTUTÓW Niemierzyn 06:30 8 S 06:45 8 S
Huta
LUTUTÓW Świątkowice 09:50 8 S
LUTUTÓW Walichnowy 18:30 0 Dmz
ŁAGIEWNIKI 01 Staw 06:20 2 dnK 14:20 2 dnK
22:20 2 dnK
ŁÓDŹ Działoszyn 06:10 5 En 11:20 5 Dmz
Widawa
ŁÓDŹ Konopnica 08:20 4 b
Widawa
ŁÓDŹ Osjaków 08:20 4 b
Konopnica
ŁÓDŹ Osjaków 12:00 4 Bbnz 17:20 4 7b
Rychłocice 17:20 4 7#$
ŁÓDŹ Rychłocice 05:10 4 Dmz 06:40 0 Dmz
Widawa 06:40 4 Cb 06:40 4 Dmz
06:40 4 Cb 07:10 4 Dmz
10:20 4 E[9] 13:00 4 b
16:30 4 5,7d$z
ŁÓDŹ Sieradz 17:15 4 bP[9]
ŁÓDŹ Złoczew 09:00 4 dP[99
ŁUBNICE Szkoła Skomlin 15:45 13 S
Ludwinów
ŁYSKORNIA Biała Druga 09:00 1 Dmz 09:00 14 Dmz
MŁYNISKO 06:35 3
MŁYNISKO Biała Druga 06:30 1 S 06:30 14 S
14:40 1 S
MŁYNISKO Kurów 06:20 10 dnK 06:20 10 CdnK
14:20 10 dnK 14:20 10 CdnK
22:20 10 dnK 22:20 10 CdnK
MOKRSKO 07:30 10 S
MOKRSKO Chotów 07:30 10 S 07:30 12 S
13:30 10 S 13:30 12 S
NIŻANKOWICE Wierzchlas 15:40 9 Dmz
Przywóz
OKALEW Niemierzyn 15:45 8 Dmz
Huta
OKALEW Nietuszyna 14:40 8 S
Huta
OPOLE Kluczbork 07:30 0 1,5mzV 19:00 4 an[99
OPOLE Olesno 17:10 0 7b
OPOLE Praszka 07:30 4 1,5mzV 12:00 4 SV[6]
Kluczbork 17:30 4 dnYV
OPOLE Praszka 10:05 4 bP[9] 17:10 4 7#$V
Olesno
OSJAKÓW 07:00 5 Fm
OSTRÓWEK Niemierzyn 07:45 8 Dmz 10:00 8 S
OŻARÓW Komorniki 14:30 7 S 14:30 12 S
PAJĘCZNO Dzietrzniki 09:50 11 S 11:00 11 S
Załęcze Małe
PAJĘCZNO Krzeczów 06:20 5 EmzK 06:40 0 Fm
Działoszyn 06:40 5 Fm 09:40 0 Dmz
09:40 5 Dmz 14:20 0 Dmz
14:20 5 EmzK 15:30 5 Dmz
17:20 0 Dmz 17:20 5 Dmz
19:30 5 Dmz 22:20 5 EmzK
PAJĘCZNO Osjaków 10:10 6 Dmz 10:10 6 S
PAJĘCZNO Załęcze Małe 09:50 0 S 11:00 0 S
Parzymiechy
PARCICE Młynisko 06:20 10 Fm 14:20 10 Fm
22:20 10 Dmz
PARCICE Parcice 06:20 10 Fm 14:20 1 Fm
22:20 10 Dmz
PIOTRKÓW TRYB. Bełchatów 16:30 3 bP[12
POBIEROWO Ostrów Wielkopolski 23:00 3 6-7dny
Szczecin
PRASZKA - 45-15 06:35 11 S. 13:00 0 S.
PRASZKA - 45-15 Chotów 06:55 10 S.
Kik
PRASZKA - 45-15 Chotów 10:30 0 Dmz
Komorniki
PRASZKA - 45-15 Mokrsko 06:35 13 S. 12:50 13 S.
Komorniki
PRASZKA - 45-15 Wierzbie 13:00 11 S. 14:40 11 S.
15:35 11 S 19:30 11 Dmz
PRASZKA Chotów 06:55 10 S.
Kik
PRASZKA Chotów 10:30 10 Dmz
Komorniki
PRASZKA Gana 06:35 11 S. 13:00 11 S.
PRASZKA Mokrsko 06:35 7 S. 12:50 7 S.
Komorniki
PRASZKA Wierzbie 13:00 5 S. 14:40 4 S.
15:35 4 S 19:30 4 Dmz
PRASZKA Wierzbie 06:20 4 dnK 22:20 4 dnK
Ożarów
PRZYWÓZ Wierzchlas 08:20 9 Dmz 11:00 9 Dmz
Toporów
RADOM Piotrków Trybunalski 12:05 3 L 22:27 3 5,7
RADOMSKO Pajęczno 18:05 3 dhw
RADOSZEWICE Osjaków 06:10 6 dn 06:20 6 dnK
06:20 6 dn 13:50 6 S
14:10 6 dn 14:20 6 dnK
14:20 6 dn 15:40 6 Fm
20:20 6 dnK 20:20 6 dn
22:10 6 dn 22:20 6 dnK
22:20 6 dn
ROSOSZ Biała Rządowa 15:35 2 S
Naramice
ROSOSZ Łyskornia 15:35 1 S
Naramice
RUDNIKI Bieniec 06:20 11 dnK 14:20 11 dnK
22:20 11 dnK
RUDNIKI Pątnów 15:40 0 S 15:40 11 S
20:00 0 Dmz 20:00 11 Dmz
SANOK Częstochowa 05:10 3 LP[16
Busko-Zdrój
SIEMKOWICE Osjaków 14:40 6 S
SIERADZ Okalew 14:10 8 S
Złoczew
SIERADZ Złoczew 07:10 8 Dmz 07:16 8 Dmz[3]
08:00 8 Dmz 15:05 8 dn[3]
20:05 8 djP[3]
SKOMLIN Chotów 06:20 1 dnK 14:20 1 dnK
22:20 1 dnK
SKOMLIN Mokrsko 20:20 7 Dmz
SKOMLIN Mokrsko 16:40 7 S
Walenczyzna
SKOMLIN Walenczyzna 16:40 13 S
SKOMLIN Wróblew 15:40 7 S 16:10 7 Fm
16:10 13 Fm
STAWEK Czarnożyły 12:30 8 S
STROBIN Wielgie 06:10 6 dnK 06:20 5 dnK
Konopnica 06:20 6 dnK 14:10 6 dnK
14:20 5 dnK 14:20 6 dnK
22:10 6 dnK 22:20 5 dnK
22:20 6 dnK
SZKLARSKA POR. Wieruszów 02:20 2 cP[19
Wrocław
TOMASZÓW LUB. Piotrków Trybunalski 00:47 3 dP[13
Radom
TOMASZÓW MAZ. Bełchatów 19:10 3 bP[17
TOPLIN Mokrsko 06:20 7 dnK 14:20 7 CdnK
14:20 7 dnK 22:20 7 dnK
TRĘBACZEW Krzeczów 15:30 0 Dmz 19:30 0 Dmz
Działoszyn
TUREK Sieradz 16:59 3 5-1L[18P
USTKA Toruń 02:25 3 diP[29
WALICHNOWY,skrz Walichnowy 16:40 0 Dmz 16:40 1 Dmz
WARSZAWA Bełchatów 02:20 3 cP[19 06:00 3 bP
06:00 3 b 07:40 3 bnP[12
14:25 3 bP[19 17:00 3 7e#$
WIDAWA Działoszyn 06:10 5 En 06:10 8 En
11:20 5 Dmz 11:20 8 Dmz
WIELGIE Czernice 11:50 6 S 11:50 6 S
Bębnów
WIELUŃ 05:40 6 dn 05:45 0 dnK
07:35 1 S 13:40 6 S
13:40 6 FCn 13:45 0 dnK
19:15 0 Dmz 21:40 6 dn
21:45 0 dnK
WIELUŃ Biała Druga 14:40 1 S
WIELUŃ Biała Druga 14:40 3 S
Młynisko
WIELUŃ Biała Druga 06:45 1 S
Walichnowy
WIELUŃ Czarnożyły 13:40 8 S
Złoczew
WIELUŃ Czernice 06:20 6 S
Czernice
WIELUŃ Gromadzice 13:15 8 dnK
WIELUŃ Komorniki 07:25 13 S
WIELUŃ Krzeczów 16:30 5 S
Siemkowice
WIELUŃ Parcice 06:25 1 S
WIELUŃ Siemkowice 16:30 5 S
Działoszyn
WIELUŃ Walichnowy 06:25 1 S
Parcice
WIERUSZÓW Młynisko 06:20 10 S 09:00 10 S
Bolesławiec 12:00 10 Dmz
WIERUSZÓW Parcice 06:20 10 S 09:00 10 S
Bolesławiec 12:00 10 Dmz
WIERUSZÓW Walichnowy 04:40 0 Dmz 04:40 1 Dmz
05:30 0 S 05:30 1 S
07:50 0 Dmz 07:50 1 Dmz
10:50 0 Dmz 10:50 1 Dmz
12:50 0 Dmz 12:50 1 Dmz
14:30 0 Dmz 14:30 1 Dmz
15:30 0 Dmz 15:30 1 Dmz
WIERZBIE Chotów 15:50 10 Dmz
Komorniki
WIERZBIE Mokrsko 08:30 7 S
Komorniki
WIERZBIE-45-161 Chotów 15:50 0 Dmz
Komorniki
WIERZBIE-45-161 Mokrsko 08:30 13 S
Komorniki
WIKTORÓW Biała Druga 06:20 3 dnK 14:20 3 dnK
22:20 3 dnK
WISŁA Częstochowa 01:30 2 dnP[29
WOLA WIĄZOWA Osjaków 16:00 6 S
WOLA WIĄZOWA Osjaków 16:00 6 S
Kiełczygłówek
WÓJCIN Mokrsko 07:30 7 Fm
Skomlin
WÓJCIN Skomlin 07:35 13 Fm
WROCŁAW Skomlin 06:55 2 EV 06:55 2 E
Kępno 10:00 2 bV 10:00 2 b
14:10 2 bnV 14:10 2 bn
WROCŁAW Walichnowy 06:10 2 dw 16:00 2 7#$
Wieruszów
WROCŁAW Wieruszów 06:10 2 dwV 07:47 2 bP[12
08:53 2 dhw 11:00 2 bP[17
15:45 2 5,7 16:00 2 7#$V
17:05 2 bnP[12 17:50 2 7cx[1]
19:00 0 7bu 19:00 2 7u#$
WROŃSKO Nowa Wieś 13:00 6 S
WROŃSKO Nowa Wieś 13:00 6 S
Konopnica
WROŃSKO Nowa Wieś 10:40 5 Dmz 10:40 5 Dmz
Krzętle 14:50 5 S 15:30 5 S
15:30 6 S
ZAKOPANE Częstochowa 23:05 2 LP[33
ZAKOPANE Częstochowa 11:55 2 dhP[3]
Bytom
ZAKOPANE Częstochowa 01:00 2 dP[31 04:00 2 5-6dn
Kraków
ZAŁĘCZE MAŁE 08:10 0 Fm 12:10 0 Fm
16:00 0 Dmz
ZAŁĘCZE MAŁE Dzietrzniki 08:10 11 Fm 12:10 11 Fm
16:00 11 Dmz
ZAŁĘCZE MAŁE Kadłub 14:50 0 S 14:50 11 S
Grębień
ZŁOCZEW 19:10 8 Dmz
ZŁOCZEW Ostrówek 06:20 8 dnK 11:50 8 Dmz
14:20 8 dnK 16:40 8 Dmz
22:20 8 dnK
OZNACZENIA KURSÓW
# - nie kursuje 27 XII
$ - nie kursuje 3 I, 5IV
[1] - PPKS BEŁCHATÓW 98-400 ul.Przemysłowa 2 TEL 446333727
[10 - PKS S.A.KONIN 62-510 UL.ZAKŁADOWA 4 TEL.632422011
[12 - PKS MŁAWA 06-500 ul.Stefana Roweckiego "Grota" TEL.236543546
[13 - PPKS PUŁAWY 24-100 ul.Dęblińska 7 TEL.818863415
[14 - PPKS RADOM 26-600 UL.1905 ROKU 47 TEL.483621153 do 56
[16 - VEOLIA TRANSPORT BIESZCZADY Sp. z o.o. 38-500 SANOK
[17 - PKS TOMASZÓW MAZ.Sp. z o.o.97-200 ul.Mościckiego35 (447244151)
[18 - PPKS TUREK 62-700 UL.W MILEWSKIEGO 9 TEL.632803233
[19 - PPKS WARSZAWA 02-305 Al. Jerozolimskie 144 TEL.228224811
[21 - PKS S.A. BUSKO ZDR.28-100 UL.BOH.W-WY 118 TEL.413782481
[24 - PKS GNIEZNO Sp. z o.o.62-200 ul. Kolejowa 2 tel 61 4265591
[29 - PKS BYTÓW SA 77-100 BYTÓW TEL 598223421
[3] - PKS SIERADZ Sp. z o.o. 98-200 ul.Wojska Polskiego 63 TEL 438266311
[31 - "TELESFOR" Sp. J 32-740 ŁAPANÓW, Kobylec 91
[33 - Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa - Grodztwo 40a - 88-153 Kruszwica
[6] - PKS OPOLE S.A. 45-348 ul.Rodziewiczówny 1 TEL.774537416
[9] - PKS ŁÓDŹ Sp. z o.o. 91-729 ul.Smutna 28 TEL.426780855
[99 - PARATEX - Łódź wymiennie z Regio Travel - Łódź
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1,5 - kursuje w poniedziałki i piątki
146 - Kursuje w poniedziałki, czwartki i soboty
357 - Kursuje w środy, piątki i niedziele
4-1 - kursuje od czwartku do poniedziałku
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki
5-2 - kursuje od piątku do wtorku
5-6 - kursuje w piątki i soboty
5-7 - kursuje w piątki, soboty i niedziele
6-7 - kursuje w soboty i niedziele
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje 2 stycznia
h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 XII
i - nie kursuje 2 I, dzień po Wielkanocy i 27 XII
j - nie kursuje we wtorek po Wielkanocy i 27 XII
K - KORONA - inf.o kursowaniu na dw. autob. i na stronie internetowej pks-wielun.pl
L - kursuje w okresie ferii letnich
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S. - kursuje w dni nauki szkolnej
ś - kursuje od 1 IX do 30 IV
u - kursuje od 1 X do 15 VI
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje w II Dzień Wielkanocy
X1 - nie kursuje 23,24,25.12, 01.01; w Wielką Sobotę oraz I dzień Św. Wielkanocnych
Y - Nie kursuje 1 listopada
y - w roku szkolnym kursuje do Gryfic
Y1 - nie kursuje 24,25,31.12; 01.01 oraz w I i II dzień Św. Wielkanocnych
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz 2.V